Tarihçe

1955 yılında, Ardahan’da Hacip Dinç ile başlayan ticari hayatımız; 1992 yılında Bursa’da muhtelif gıda toptancılığya devam etti.

1996 yıldında ÇAYKUR bayiliğini alarak dağıtım ağını genişlettiğimiz firmamız aynı yıl aldığı bir kararla Nurdinç Gıda Limited Şirketi haline gelmiştir.

Nurdinç Gıda, 2008 yılında Bursa İl Tarım Müdürlüğü’nün periyodik olarak iş yerlerinde yaptığı değerlendirmeler çerçevesinde; Hijyen, Kalite ve Sağlık konularında göstermiş olduğu titizlikten dolayı, BEYAZ TABAK ödülü ile taçlandırılmıştır.

Nurdinç Gıda; sektöründe Kalite, Sağlık ve Çevre Kurallarına uyarak, sosyal sorumluluğunun bilincinde, müşterilerinin bugünkü ve gelecekteki ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı kendine bir amaç edinmiştir. Ve bu misyonu en iyi  şekilde yerine getirmek adına her geçen gün yatırımlarını sürdürmektedir.

Şirketimiz toplam dört mağaza, bir toptan deposuyla toplam 5200 m2 kapalı alanda 65 çalışanıyla Bursa’mızın Yıldırım ilçesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duymaktadır.

Yatırımlarını sürdüren şirketimiz 2010 yılının son çeyreğinde inşaat sektöründeki artan talebi değerlendirerek ATAYAPIM İnşaat adı altında inşaat sektöründeki yerini almıştır. Devam etmekte olan projelerimiz için lütfen internet sitemizi ziyaret ediniz